Contact

Hervormde kerk te Eethen

C. Branderhorststraat 5

4266 EK Eethen

 

Verenigingsgebouw 'De Hoeksteen'

De Hoek 8

4266 EM Eethen

0416-352428


Predikant:

Vacant


Scriba:

Lione Somsen – van Klij

p/a C. Branderhorststraat 5

4266 EK Eethen

scriba@hervormdeethendrongelen.nl


Diaconie:

diaconie@hervormdeethendrongelen.nl

NL41 RABO 0341 5319 52

KvK-nummer: 76414000


Kerkbeheer, de Hoeksteen, begraafplaats:

kerkbeheer@hervormdeethendrongelen.nl

NL09 RABO 0341 5431 01

KvK-nummer: 76413888


Collectemunten:

0416-352151

NL88 RABO 3415 1975 57


Ledenadministratie/ mutaties:

ledenadmin@hervormdeethendrongelen.nl


Jeugdwerk:

jeugdwerk@hervormdeethendrongelen.nl


Beamerteam:

beamerteam@hervormdeethendrongelen.nl


Webmaster:

webmaster@hervormdeethendrongelen.nl


Voor de Whats-App-service gebruiken we het nummer 06-20592651.


Gemeenteleden kunnen zich aanmelden door een appje te sturen naar dit nummer.

Uw nummer wordt alleen voor deze app-service gebruikt en wellicht ook belangrijk om te weten:

u komt niet in een grote groepsapp terecht.
Hierdoor is uw privacy gewaarborgd.
Om de berichten te kunnen ontvangen is het noodzakelijk dat u dit nummer ook als contactpersoon opslaat in uw eigen telefoon.
Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met Lione Somsen via
scriba@hervormdeethendrongelen.nl

KOM IN contact

 
 
 
 

Zoekt u pastoraal contact?

Neem contact op met één van de ouderlingen. Dit kan door een mail te sturen naar 

pastoraat@hervormdeethendrongelen.nl


Of met onze pastoraal werker Kees Pastoor.

Telefonisch bereikbaar op maandag (gedeeltelijk) en donderdag op nummer 06 - 573 230 18.

Of door een mail te sturen naar:

pastoraalwerker@hervormdeethendrongelen.nl