Contact

Hervormde kerk te Eethen

C. Branderhorststraat 5

4266 EK Eethen

 

Verenigingsgebouw 'De Hoeksteen'

De Hoek 8

4266 EM Eethen

0416-352428



Predikant:

ds. Michiel Vastenhout

0416-351388

predikant@hervormdeethendrongelen.nl


Scriba:

Raymond Riphagen

Hoofdveld 20

4266 EC Eethen

0416-663424

scriba@hervormdeethendrongelen.nl


Diaconie:

diaconie@hervormdeethendrongelen.nl

NL41 RABO 0341 5319 52


Kerkbeheer, de Hoeksteen, begraafplaats:

kerkbeheer@hervormdeethendrongelen.nl

NL09 RABO 0341 5431 01


Collectemunten:

0416-352151

NL88 RABO 3415 1975 57


Ledenadministratie/ mutaties:

ledenadmin@hervormdeethendrongelen.nl


Jeugdwerk:

jeugdwerk@hervormdeethendrongelen.nl


Beamerteam:

beamerteam@hervormdeethendrongelen.nl


Webmaster:

Hanneke Meijvogel

webmaster@hervormdeethendrongelen.nl


KOM IN contact

Zoekt u pastoraal contact?

Wees welkom op dinsdagmorgen

van 10.00-11.00 uur in de kerk van Eethen.

Of mail naar pastoraat@hervormdeethendrongelen.nl


 
 
 

© Copyright. Hervormde gemeente Eethen Drongelen 2017